Březen 2012

Rihanna dramaticky zhubla!!!!

14. března 2012 v 20:46 | OnlyGirl98 |  Články
Zpěvačka Rihanna se sice zdála být v poslední době drobnější, než dřív, ale její obliba v nošení volných svršků nedala zřetelně znát, jak moc štíhlá nyní ve skutečnosti je. Talentovaná kráska z karibského Barbadosu, která vždy viditelně překypovala sebevědomím díky svým oblým bokům, plnějším stehnům a kulatému zadečku, po kterém muži šíleli, se už nyní pyšní zcela jinými křivkami. Ty předvedla v pondělí v New Yorku, když vyrazila za tamním nočním životem.
Její štíhlá pevná postava v upnutých bokových džínách byla sice v kombinaci s džínovou košilí uvázanou nad pupíkem pořádně sexy, ale z původní Rihanny ještě po odbarvení na blond a vyhlazení jejích vlasů jako kdyby zbylo už pramálo.Jak sami vidíte RiRi je v součastnosti velmi štíhlá.Fotky a animace Nicki Minaj

11. března 2012 v 17:02 | OnlyGirl98

Nicki s Davidem Guettou.


Nicki s dalšíma hvězdičkama(od leva:Katy Perry,Rihanna,Kesha a Nicki)


Nicki s videoklipu k písničce Turn Me On(tady má úžasný vlasy :D)


Nicki s videoklipu Super Bass :D

Další NEW animace Rihanny

11. března 2012 v 16:50 | OnlyGirl98 |  Animace


Rihanna si možná zahraje filmovou Whitney Houston

11. března 2012 v 12:49 | OnlyGirl98 |  Články
LOS ANGELES Připravuje se filmová biografie této slavné, nedávno zesnulé zpěvačky - Whitney Houston. O roli se popere mnoho osobností, včetně Rihanny.


Podle deníku Daily Mail tvůrci filmu o Whitney uvažují, že do role dosadí Rihannu. Mluví se také o Jennifer Houston, Vivica Fox, která zářila ve filmu Kill Bill, Jordin Sparks z American Idol alé také jedenáctiletou dceru Willa Smithe Willow, která by měla hrát Whitney za mlada.

Je také známo, že Whitney o tomto plánu vytvořit o ní biografii věděla před svou smrtí. Deník The People uvádí: "Whitney o celém projektu věděla a byla velice zvědavá, kam by to vedlo." Předpokládá se, že by tento snímek mohl být úspěšný jako například biografie Tiny Turner.

Rihanna nedávno vyvolala rozruch tím, že spolecně se svým bývalým přitelem Chrisem Brownem vytvořila singl "Birthday Cake". Odborníci na domácí násilí jí varují: Problémy, které se mezi nimi objevily když spolu chodili by se mohly vrátit.

Životopis-David Guetta

11. března 2012 v 12:45 | OnlyGirl98
Povolání: DJ
Věk: 44
Datum narození: 7. 11. 1967
Místo narození: Paříž, Francie
Znamení: Štír aktuální horoskop »
Výška: 176 cm

David Guetta se narodil a vyrostl ve Francii. Jeho matka byla Francouzska, jeho otec byl Židovského původu. Je ženatý s Cathy Guetta, se kterou má dvě děti - Tima Elvise (narozen v roce 2004) a Angie (narozenou v roce 2007).

Počátek kariéry:
V sedmnácti letech začal jako DJ v pařížském klubu Broad. Ze začátku jen přehrával oblíbené písně, v roce 1987 však objevil house. který ho od té doby provázel po celou kariéru. O rok později již začal pořádat své vlastní klubové akce. V roce 1990 vydal "Nation Rap", hip-hopovou kolaboraci s francouzským rapperem Sidney Duteilem.

Na počátku devadesátých let hrál už David Guetta ve vyhlášených klubech, v roce 1994 vydal svůj první singl "Up & Away", se kterým zaznamenal na klubové scéně velký úspěch. Spolupracoval na něm s americkým zpěvákem Robertem Owensem. V roce 1995 se stal manažerem klubu La Palace a dále zde i v jiných klubech organizoval večírky.

Debutové album:
V roce 2002 založil Guetta spolu s Jochimem Gerraudem společnost Gum Productions. V tom samém roce nahrál svůj první celosvětově úspěšný hit - "Just a Little More Love", na kterém hostoval americký zpěvák Chris Willis. Guettovo první album Just a Little More Love vydal tentýž rok label Virgin Records a zaznamenalo velký úspěch - prodalo se ho přes 300,000 kopií. O rok později začal vydávat kompilace s názvem F*ck Me I'm Famous, dnes jich má na kontě již šest.

V roce 2004 vydal své druhé album Guetta Blaster, které obsahovalo singl "The Word is Mine". Album mělo však menší úspěch než jeho předchůdce.

Album Pop Life:
David Guetta vydal své třetí album Pop Life v roce 2007. Album mělo úspěch zejména ve Velké Británii, Irsku a střední Evropě. Po celém světě se prodalo 530,000 kopií. První singl "Love is Gone" dosáhl na první místo v americké taneční hitparádě.

Na podporu alba hrál Guetta v mnoha zemích. Připravil také akci UNIGHTED, která se odehrála ve Francii na Stade de France, pátém největším fotbalovém stadionu v Evropě. Zahrál zde spolu s DJ Tiestem, Carlem Coxem, Joachimem Gerraudem a Martinem Solveigem pro čtyřicet tisíc lidí.

One Love a produkční práce:
Své čtvrté album One Love vydal David Guetta v září 2009. První singl "When Love Takes Over (feat. Kelly Rownland)" se dostal na druhou příčku mezi francouzskými singly a na 78. v žebříčku US Billboard Hot 100. Druhý singl nazvaný "Sexy Bitch (feat. Akon)" (z důvodu cenzury přejmenovaný na Sexy Chick) se také umístil druhý ve Francii, v USA se však dostal až na páté místo. Následovaly singly "One Love (feat. Estelle)", "Memories (feat. Kid Cudi)" a "Gettin' Over (feat. Chris Willis, Fergie a LMFAO)". Celkem se prodalo na celém světě přes 1,4 miliónu kopií alba.

Guetta také produkoval singl "I Gotta Feeling" skupiny Black Eyed Peas, který získal první příčku v USA, Kanadě, Velké Británii a Austrálii a druhou ve Francii.

Od dubna 2009 má každou sobotu show na internetovém rádiu RauteMusik.

V roce 2009 se podle DJ Magazínu umístil na třetím místě v žebříčku Top 100 DJs
Nothing But The Beat
Dvojcédečko kde David spolupracuje ze skvělými celebritami jako jsou Nicki Minaj,Sia,FloRida,Lil Wayne,Chri Brown ale také DJ jako je např. Avicii.
Nejlépe umístěnou písní je asi Where Them Girls At feat.FloRida and Nicki Minaj která se do dnes hraje v rádiích.

Exkluzivně: Animace Rihanny

10. března 2012 v 17:38 | OnlyGirl98 |  Animace


RIHANNA CHYSTÁ NOVÉ VIDEO!

9. března 2012 v 20:26 | OnlyGirl98 |  Články

Rihanna chystá nový videoklip k písničce Where have you been.... hned jak to video RiRi zveřejní ho sem vložím :) Jinak co říkáte na tu písničku?

S pozdravem OnlyGirl98