Duben 2012

RIHANNA-WHERE HAVE YOU BEEN?

30. dubna 2012 v 21:44 | OnlyGirl98 |  Písničky

Katy Perry-Part of me

18. dubna 2012 v 20:16 | OnlyGirl98
Není co dodat-skvělá písnička a dobrej klip! Part of meeeee!!!!

Britney Spears darovala číšníkovi za zkrocení vlastního dítěte sto dolarů

18. dubna 2012 v 20:14 | OnlyGirl98
Britney Spears (30) není žádná skrblice. Rozhodně dokáže ocenit to, když jí někdo pomůže zkrotit rozmazlené potomky. Srovnat do latě jejího pětiletého syna Jaydena se podařilo číšníkovi z restaurace v San Fernando Valley v Los Angeles a popová hvězda to ocenila stodolarovým spropitným. Muži tak dala v přepočtu na koruny asi devatenáct set.

Britney vyrazila do podniku s oběma svými chlapci, vyjma Jaydena tam byl tak i o rok starší Sean, syny má s exmanželem Kevinem Federlinem.
Malému Jaydenovi se v restauraci nelíbilo a začal plakat. Číšník tak přinesl krabici s pastelkami, kterými dítě rozptýlil a ono přestalo vyvádět. Dojatá Britney mu po jídle dala sto dolarů spropitného.
"Britney nebyla schopná své dítě uklidnit. Ale soucitný číšník, jenž sice neobsluhoval její stůl, jí pomohl zachránit situaci, když přinesl ke stolu krabici s pastelkami a začal malovat různé postavy a hrdiny. Jaydenovy slzy hned zmizely, jak se s bratrem okamžitě vžil do hry a byl šťastný," uvedl svědek z restaurace.
Spears zaplatila klasický tringelt, ale dotyčnému číšníkovi "herci" dala navíc sto dolarů.


Tak šel čas s Rihannou: Všechny tyhle bláznivé vlasové kreace už měla na hlavě

18. dubna 2012 v 20:06 | OnlyGirl98 |  Články
Ve světě šoubyznysu neexistuje snad nikdo, kdo by střídal účesy, střihy a barvy vlasů tak často jako Rihanna. R'n'B diva je známá svou odvahou nejen, co se vlasových kreací týče, ale rovněž v oblékání. Podívejte se, jaké nejvýraznější účesy Rihanna během své šestileté zářivé kariéry už vyzkoušela.

Když se v roce 2005 svět o Rihanně dozvěděl díky vydání jejího debutového alba Music of the Sun a hitu Pon de Replay, byla něžnou vílou, která oslňovala dlouhými a většinou do rovna vyžehlenými hnědými vlasy. Netrvalo dlouho a Rihanna začala v účesech přitvrzovat a v roce 2007 rovněž vyzkoušela, že krátký sestřih je přesně to, v čem je maximálně originální a sexy. Její černý 'bob' seřezaný břitvou se stal v kadeřnictvích jedním z nejoblíbenějších sestřihů.
O rok později Rihanna nadchla svým šmrncovním krátkých sestřihem s patkou přes oko, v té době se opět stříhalo 'na Rihannu'. Mezitím však zpěvačka experimentovala mnohokrát, prodlužování vlasů si rovněž hodně oblíbila, a tak u ní obrovské změny ze dne na den nejsou ničím neobvyklým. Ve fotogalerii si můžete prohlédnout největší vlasové změny ve zpěvaččině kariéře.


Rihannin účes právě ted(je zase bruneta) :D

Rihanna si oblíbila hábity připomínající pyžamo!

18. dubna 2012 v 19:51 | OnlyGirl98 |  Články
Zpěvačka Rihanna (24) nedávno přiznala, že ačkoli s dietou přestala již před několika měsíci, její váha stále klesá. Důvodem je podle ní hektický životní styl, který vede a spousta práce. Rodačka z karibského Barbadosu si ale ve své nové a velice drobné postavě nelibuje, naopak si stěžuje, že už nemá žádná prsa ani boky. Zpěvačka byla vždy známá tím, že si na svých ženských křivkách zakládala. Je důvodem změny její garderoby právě i její současná nadměrná štíhlost, kterou se snaží maskovat volnými modely?

Na poslední dvě společenské akce, na nichž se Rihanna objevila, si oblékla skutečně podivné kostýmy. Když se minulý týden ukázala v Tokiu na premiéře nového filmu Bitevní loď, v němž hraje, měla na sobě modrý kostým, který jí byl minimálně o tři čísla větší a podobal se pyžamu. Měl snad tento model připomínat spíš typické japonské kimono?
V úterý večer se pak představila na premiéře stejného filmu v australském Sydney a zvolené oblečení nebylo o moc lepší. Rihanna se navlékla do černého beztvarého obleku, který vypadal, jako kdyby jej narychlo vzala ze skříně svému o dost prostorově výraznějšímu otci.

Ze vztahu Ashtona Kutchera a Rihanny je mi šoufl, zoufá si Demi Moore

18. dubna 2012 v 19:44 | OnlyGirl98 |  Články
Ačkoliv sama po nevěrách manžela požádala o rozvod, herečka Demi Moore(49) stále nevěří, že by si Asthon Kutcher (34) mohl něco začít s jinou ženou. Proto ji zcela zničily snímky, které zachycují mladičkou zpěvačku Rihannu (24), jak od jejího muže odchází.

"Demi stále sleduje, co Ashton dělá, a když se objevily tyto snímky, byla z toho pochopitelně zničená. Je přesvědčená, že se mezi nimi něco stalo a řekla, že je jí z toho zle od žaludku," prozradil magazínu Grazia zdroj z hereččina okolí.
Ačkoliv byl Ashton viděn i s jinými dívkami, žádná z nich nebyla tak slavná jako právě Rihanna. "Demi šílela jako ještě nikdy a snažila se o páru zjistit nějaké informace," doplnil zdroj. "Je v tak křehkém stavu, že jenom představa, že jsou ti dva spolu, ji zle zasáhla," dodal.
Jiný zdroj vysvětlil, že je pro Demi velmi ponižující, že její muž začal tak rychle nový život, zatímco ona sama byla v léčebně. "Nemůže uvěřit, že by to mohl udělat. Opravdu ji zraňují drby a cítí se ponížená, že je Ashton spojován s jinými celebritami jen pár týdnů poté, co se vrátila z léčebny," prozradil. "Cítí, že to ještě víc znehodnocuje jejich manželství," uzavřel.Nicki Minaj and Rihanna

4. dubna 2012 v 20:32 | OnlyGirl98 |  Fotky