Ze vztahu Ashtona Kutchera a Rihanny je mi šoufl, zoufá si Demi Moore

18. dubna 2012 v 19:44 | OnlyGirl98 |  Články
Ačkoliv sama po nevěrách manžela požádala o rozvod, herečka Demi Moore(49) stále nevěří, že by si Asthon Kutcher (34) mohl něco začít s jinou ženou. Proto ji zcela zničily snímky, které zachycují mladičkou zpěvačku Rihannu (24), jak od jejího muže odchází.

"Demi stále sleduje, co Ashton dělá, a když se objevily tyto snímky, byla z toho pochopitelně zničená. Je přesvědčená, že se mezi nimi něco stalo a řekla, že je jí z toho zle od žaludku," prozradil magazínu Grazia zdroj z hereččina okolí.
Ačkoliv byl Ashton viděn i s jinými dívkami, žádná z nich nebyla tak slavná jako právě Rihanna. "Demi šílela jako ještě nikdy a snažila se o páru zjistit nějaké informace," doplnil zdroj. "Je v tak křehkém stavu, že jenom představa, že jsou ti dva spolu, ji zle zasáhla," dodal.
Jiný zdroj vysvětlil, že je pro Demi velmi ponižující, že její muž začal tak rychle nový život, zatímco ona sama byla v léčebně. "Nemůže uvěřit, že by to mohl udělat. Opravdu ji zraňují drby a cítí se ponížená, že je Ashton spojován s jinými celebritami jen pár týdnů poté, co se vrátila z léčebny," prozradil. "Cítí, že to ještě víc znehodnocuje jejich manželství," uzavřel.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

You Da One nebo Only Girl?

You Da One
Only Girl

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama